Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Flickr API Key
ja: Flickr APIの鍵

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: 1 day
ja: 1日

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 minute
ja: 1分

en: 12 hours
ja: 12時間

en: About
ja: アバウト

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: no caching
ja: キャッシングなし
