Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
kk: Flickr API кілті

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: 1 day
kk: @count күн
