Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Flickr API Key
kn: ಫ್ಲಿಕರ್ API key

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Photos
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
