Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
nn: Flickr API-nøkkel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar

en: 12 hours
nn: 12 timar
