Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Flickr API Key
ro: Cheie API Flickr

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: About
ro: Despre

en: Media type
ro: Tip media

en: no caching
ro: fără caching
