Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Flickr API Key
ru: Ключ API Flickr

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: 1 hour
ru: 1 час

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: 1 day
ru: 1 день

en: Extras
ru: Дополнительные

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 45 minutes
ru: 45 минут

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: About
ru: Информация

en: Videos
ru: Видео

en: Media type
ru: Тип медиа

en: no caching
ru: не кэшировать
