Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
te: ఫ్లికర్ ఏ.పి.ఐ కీ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: About
te: గురించి
