Flickr Integration Suite (1.0.3) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Flickr API Key
uk: Ключ API Flickr

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: 1 hour
uk: 1 година

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Photos
uk: Фотографії

en: 1 day
uk: 1 день

en: Extras
uk: Додаткові

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 45 minutes
uk: 45 хвилин

en: 3 hours
uk: 3 години

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 3 minutes
uk: 3 хвилини

en: About
uk: Про модуль

en: Videos
uk: Відео

en: Media type
uk: Тип носія

en: no caching
uk: без кешування
