FlipClock.js (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Not found
ar: غير موجود

en: Other
ar: آخر

en: Installed
ar: مثبت
