FlipClock.js (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Other
az: Digər

en: Installed
az: Quraşdırılıb
