FlipClock.js (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Other
bo: གཞན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
