FlipClock.js (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Not found
ca: No trobat

en: Other
ca: Altres

en: Installed
ca: Instal·lat
