FlipClock.js (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Other
cs: Jiné

en: Installed
cs: Nainstalováno
