FlipClock.js (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
