FlipClock.js (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Other
eu: Bestea

en: Installed
eu: Instalatuta
