FlipClock.js (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Other
fi: Muu

en: Installed
fi: Asennettu
