FlipClock.js (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Not found
hu: Nem található

en: Other
hu: Egyéb

en: Installed
hu: Telepített

en: Clock
hu: Óra
