FlipClock.js (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
