FlipClock.js (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Other
tr: Diğer

en: Installed
tr: Kurulu
