FlipClock.js (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Other
vi: Khác

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Clock
vi: Đồng hồ
