FlipClock.js (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: Not found
it: Non trovato

en: Other
it: Altro

en: Installed
it: Installato

en: Clock
it: Orologio
