FlipClock.js (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Other
ja: その他

en: Installed
ja: インストール済み
