FlipClock.js (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Other
nl: Andere

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Language: @language
nl: Taal: @language
