FlipClock.js (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Other
oc: Autre

en: Installed
oc: Installat
