FlipClock.js (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Other
uk: Інше

en: Installed
uk: Встановлено

en: Countdown
uk: Зворотний відлік

en: Clock
uk: Годинник

en: Auto play
uk: Автоматичне програвання

en: Auto start
uk: Автозапуск
