FlipClock.js (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Other
be: Іншыя

en: Installed
be: Усталявана
