FlipClock.js (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Not found
gl: Non atopada

en: Other
gl: Outro

en: Installed
gl: Instalado
