FlipClock.js (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Other
hi: अन्य

en: Installed
hi: संस्थापित
