FlipClock.js (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Installed
hy: Տեղադրված
