FlipClock.js (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Other
ka: სხვა
