Floating action (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Path
am: ዱካ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
