Floating action (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Path
ar: المسار

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Position
ar: الوضع

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: About
ar: حول
