Floating action (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Path
az: Yol

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Position
az: Vəzifə

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: About
az: Haqqında

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
