Floating action (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Position
bo: གནས་ས

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག
