Floating action (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Path
cs: Cesta

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Position
cs: Pozice

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: About
cs: Popis

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed
