Floating action (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Position
eu: Kokapena

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: About
eu: (r)i buruz

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian
