Floating action (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Path
gu: પાથ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: About
gu: વિશે
