Floating action (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Path
he: מיקום

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Position
he: מיקום

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: About
he: אודות
