Floating action (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Path
hr: Putanja

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Position
hr: Pozicija

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: About
hr: Opis

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina
