Floating action (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Path
id: Jalur

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Position
id: Posisi

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: About
id: Tentang

en: Top center
id: Tengah atas

en: Bottom center
id: Tengah bawah
