Floating action (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Path
is: Slóð

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Position
is: Staðsetning

en: About
is: Um
