Floating action (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: About
kn: ಕುರಿತು
