Floating action (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Path
lt: Kelias

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Position
lt: Pozicija

en: About
lt: Apie
