Floating action (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Path
lv: Ceļš

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Position
lv: Pozīcija

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: About
lv: Par
