Floating action (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Path
mr: रस्ता

en: Position
mr: स्थान

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
