Floating action (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Path
nl: Pad

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Position
nl: Positie

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: About
nl: Over

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder
