Floating action (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Path
pl: Ścieżka

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Position
pl: Pozycja

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: About
pl: O stronie

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek
