Floating action (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Path
pt: Caminho

en: Position
pt: Posição

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: About
pt: Sobre

en: Top center
pt: Superior Central

en: Bottom center
pt: Base Central
