Floating action (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Path
sl: Pot

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Position
sl: Položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: About
sl: O modulu
