Floating action (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Position
ta: இடம்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: About
ta: பற்றி

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்
